Суд задовольнив скаргу щодо бездіяльності ГПУ у справі офшорного скандалу

203
Колишній глава СБУ, а нині очільник громадської організації «Антикорупційний рух» Валентин Наливайченко повідомив, що суд зобов’язав ГПУ розслідувати офшорний скандал.

У своєму Facebook Наливайченко заявив, що Печерський районний суд Києва задовольнив скаргу його організації щодо бездіяльності Генеральної прокуратури України. Відповідно, відомство зобов’язали відкрити кримінальне провадження щодо офшорів.
«Нам із командою вдалося добитися рішення суду, який зобов’язав Генеральну прокуратуру розпочати розслідування причетності високопоставлених представників влади до бізнес-діяльності, зокрема до використання ними для цього офшорів», − повідомив екс-глава Служби безпеки України.
«Згідно з ухваленим судом рішенням, ГПУ зобов’язана зареєструвати мою заяву і внести до єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення. Це вже поступ, враховуючи, що ще у серпні (!) минулого року я вимагав від Генеральної прокуратури розпочати розслідування причетності депутатів від «БПП» до діяльності зареєстрованої на Британських Віргінських островах офшорної компанії INTRACO Management Ltd. Результатів розслідування громадськість, на жаль, так і не дізналася, бо його не було!», − наголосив Наливайченко.

Коментарi

Коментарiв