Росія зірвала черговий раунд Мінських переговорів

212
Прес-секретар представника України у Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер повідомила, що черговий раунд переговорів довелося переносити у зв’язку з проханням РФ.

23 червня були заплановані перемовини Тристоронньої контактної групи з питань урегулювання ситуації на Донбасі в режимі відеоконференції за участі представників так званих ДНР і ЛНР.
«На прохання російської сторони відеоконференцію Тристоронньої контактної групи перенесено. Дату ще не узгодили», − написала у своєму Facebook прес-секретар українського репрезентанта.
Після останньої зустрічі дипломатів у Мінську 15 червня 2016 року Кучма констатував, що між російською владою і ватажками так званих ДНР і ЛНР і представниками України з іншого боку є чимало суперечностей щодо послідовності виконання Мінських домовленостей. Він також наголосив, що інтенсивність обстрілів прямо пропорційно залежить від переговорів Тристоронньої контактної групи.
«Є така російська приказка: «Поставити віз попереду коня». На превеликий жаль, Росія разом зі своїми партнерами на Донбасі дотримується цієї. Ми постійно наполягаємо, що має бути виконано те, що записано на початку Мінських протоколів, – це мир. А нам вони (РФ і ОРДЛО) усюди, на всіх рівнях нагадують про закон про вибори, зміни до Конституції України, а про все інше забувають», − зауважив дипломат.

Коментарi

Коментарiв