Марина Данилюк: Партія «Голос» – це нова «Самопоміч»

182
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Ну, а що дивуватися, що «Голос» уже третій і зсунув ЄС уже до 5%. «Голос» – це нова «Самопоміч», а то і НФ зразка виборчої кампанії. Чимало хто піде голосувати за Кубикослава Репостовича Вакарчука, щоби був баланс для Зеленського. Щоби кирпу через нинішні 47% не гнув. І щоб у ситуативному союзі із Оппо, заради так народ хоче, не проголосували, наприклад, за проспекти Жукова і вулиці Комінтерну по усій країні.

Радує кілька моментів із опитування «Рейтингу». Запит на оновлення влади уже не спинить і аргумент «я маю бути депутатом десяте скликання поспіль, бо колись потримав чашку з-під чаю у Чорновола» уже не катить.

Радує те, що Оппо має 11,1%, що сумарно набагато менше, ніж любителів Зеленського, Юлі, Вакарчука і Порошенка. Не радує лиш, що там люди працюють злагоджено як годинник і системно, а демократи нового штибу ще породять своїх чумаків, семенченків і парасюків.

Не радує запит на популізм від Зеленського. Ядерний такий. Як припинення вогню на Донбасі, зниження тарифів і скасування недоторканості, а ще зниження впливу олігархів на політику. Уміле Оппо уже розкручує маховик на перших заявах і спростуваннях команди Зе. За сприятливих умов сюди ж підключиться і Юля, якщо вирішить, що Бухарєва в якості голови СЗР недостаньо.

«Голос» і інші – дай Боже їм розуму і не повторити досвіди попередників. Амінь.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

Коментарi

Коментарiв