Олег Леусенко: «Росії скоро буде не до Криму»

330
 Останнім часом у багатьох росіян з’явилося стійке відчуття − економіка РФ котиться в прірву. Антиросійські санкції, що знижують ціни на нафту, витіснення Росії з ринків нафти і газу позбавляють путінську державу шансів на виживання. Соціологи відзначають, що соціально-економічна напруженість продовжує зростати. Серед основних тенденцій в соціально-економічній галузі експерти відзначають падіння інвестицій і роздрібного товарообігу, наростаючі борги бюджетів і зниження реальних доходів населення. У російських регіонах відбувається кількості акцій протесту з соціально-економічною тематикою. Воно й не дивно − доходи бюджету виявилися мінімальними за останні 5 років. Держпрограма розвитку «сакрального» півострова профінансована лише на 4,9% від річного плану. 
«Газпром» змушений продавати свій газ нижче собівартості. Експерти прогнозують − далі буде тільки гірше. У Саратові, в якому трамваєм і тролейбусом користуються 110 тисяч осіб, за борги за електрику відключили від живлення весь міський електротранспорт. А тут ще уряд РФ раптово зрозумів, що будівництво Керченського моста виявилося складнішим, ніж думали спочатку. «Великі» російські проектувальники, нібито, не врахували особливостей дна ґрунту.
Все йде до того, що скоро Росії буде не до Криму. Це видно вже нині з огляду на дії простих росіян − через економічні проблеми і падіння рівня життя вони, в більшості своїй, відмовляються відпочивати у Криму і фінансово підтримувати зголоднілих за туристами кримців. На півострові середина червня, а пляжі, набережні, кафе і ресторани практично безлюдні в порівнянні з доокупаційним періодом. У той же час на території вільної України відпочиваючих значно більше. Ситуація з туристами настільки плачевна, що керовані Москвою місцеві «влади» з розпростертими обіймами почали закликати на відпочинок материкових українців, в корені змінивши свою ворожу до них риторику.
Риторика змінюється не тільки у колабораціоністів. Нещодавно Путин назвав США єдиною наддержавою і заявив про готовність працювати зі Сполученими Штатами. А ще він шанобливо назвав Порошенко Петром Олексійовичем і погодився з пропозицією видати зброю місії ОБСЄ на Донбасі. Так само він заявив про готовність йти на зустріч Європі. А чого від Путіна хоче Європа і єдина в світі наддержава? Нагадаю − припинити підтримку терористів на Донбасі, вивести звідти свої війська і припинити окупацію Криму. Раптово проявилися зговірливість і поступливість Путіна обумовлені відсутністю грошей у казні. Російська економіка задихається від відсутності західного капіталу. Нині Кремль кидає всі сили на зняття санкцій взимку, бо може статися катастрофічний для нинішніх московських властей дефолт російських державних компаній, який спричинить неминучий демонтаж путінської системи влади. Як швидко це відбудеться, ми зможемо побачити протягом найближчих 6-12 місяців.

Джерело: Олег Леусенко

Коментарi

Коментарiв