В українсько-російській проблемі винен цар-самодур, − Савченко

271
Народний депутат України Надія Савченко пояснила, чому між українським і російським народом нині такі складні стосунки та хто в цьому винен.

«Проблема в одній людині-самодурі, у якого є хворі комплекси – збирач земель руських, цар. Раз на сто років народжується людина, у якого амбіції зашкалюють і він стає проблемою для багатьох людей, якщо дориваеться до влади», − зазначила в інтерв’ю Громадському Савченко.
У відповідь на її репліку також колишній політв’язень, художник Пьотр Павлєнський зазначив, що нині за Путіним стоять силові структури, які нарешті дорвалися до влади, тому сам Президент став лише «головою, яка говорить». 
Додамо, під час першої прес-конференції після звільнення з незаконного ув’язнення в Російській Федерації Савченко гостро прокоментувала своє ставлення до російського лідера: 
«Я не знаю цієї людини, особисто не знайома, тому я не можу вам сказати, що я про нього думаю. Я можу вам сказати тільки про те, що показують по російському телебаченню про Путіна, кого з нього роблять для російського споживача ЗМІ. Не знаю, як це сприймає російський споживач, але я, наприклад, сприймаю це так – це дуже негарна людина, і фізично, і всередині… Я вам скажу, що до кожної людини додаються якісь прізвиська. До людини вони чіпляються, тому що вони схожі. Якщо не говорити таке слово, то є таке слово – гнида. Є воша, а є гнида. Ось я Путіна поки що бачу як гниду».

Коментарi

Коментарiв