«Свободівці» на зустрічі з представниками ПАРЄ назвали Європу «зрадницею»

95
Юрій Сиротюк, керівник фракції «Свободи» в Київраді, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

Повернувши російську делегацію до ПАРЄ, Європа зрадила не лише Україну, а й самі принципи, на яких заснована Рада Європи. Про це заявив керівник фракції ВО «Свобода» в Київраді, ветеран московсько-української війни Юрій Сиротюк під час зустрічі з представниками передвиборчої місії Парламентської Асамблеї Ради Європи зі спостереження за підготовкою парламентських виборів в офісі Ради Європи у Києві.

Як повідомив Сиротюк у Facebook, двоє з присутніх на зустрічі делегатів –представник Голандії Март ван де Вен та Німеччини Андрей Гунько – проголосували за повернення країни агресора в ПАРЄ.

«Європа завжди зраджувала Україну. Ви зрадили нас 100 років тому, під час Перших визвольних змагань 1917-1921 років; коли Україну окупували большевики – Європа мовчала. Європа зрадила нас і мовчала під час Голодомору-геноциду української нації 1932-33 років. Ви навіть досі не спромоглися визнати Голодомор геноцидом. І зараз, коли Україна стала об’єктом агресії Росії, Європа знову зрадила. Але цього разу ви зрадили не тільки нас. В обмін на брудні російські гроші ви зрадили тим принципам, на яких заснована Рада Європи», – сказав Юрій Сиротюк.

На його переконання, доки Росія буде в Парламентській Асамблеї Ради Європи – Україні не місце в цій організації.

Водночас він подякував тим депутатам ПАРЄ, «які не продалися за російські гроші і проголосували проти повернення делегації агресора, держави-терориста в ПАРЄ».

Зробивши заяву, «свободівці» – Юрій Сиротюк та Андрій Мохник – без рукостискань залишили зустріч із представниками ПАРЄ.

Коментарi

Коментарiв