ГПУ нарешті зробила прогрес у розслідуванні вбивств на Майдані

259
23 червня Генеральна прокуратура України затримали чотирьох підозрюваних у вбивствах на Майдані під час Революції гідності, які раніше працювали у спецпідрозділі «Беркут».

Прес-секретар ГПУ Лариса Саган у своєму Facebook наголосила, що розслідування справ Майдану нарешті зрушило з мертвої точки, оскільки правоохоронці затримали чотирьох беркутівців, підозрюваних у кривавих подіях Революції гідності. 
Вона повідомила, що нині Департамент спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури працює над встановленням та притягненням до кримінальної відповідальності працівників правоохоронних органів, які були причетними до незаконних дій щодо активістів, які брали участь в мирних акціях протесту на початку 2014 року. 
«23 червня 2016 року слідчими Генеральної прокуратури України затримано чотирьох колишніх співробітників батальйону міліції особливого призначення «Беркут» Головного управління МВС України в Харківській області, які підозрюються у вчиненні злочину 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській, Кріпосному провулку та вулиці Грушевського у Києві, виконанні явно злочинного наказу дій, спрямованих на незаконне перешкоджання проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, і перевищенні влади і службових повноважень, що спричинили настання тяжких наслідків у вигляді заподіяння шкоди внаслідок застосування спеціальних засобів, тяжких тілесних ушкоджень 35 громадянам, а також вчиненні закінчених замахів на умисне вбивство двох і більше осіб, способом, небезпечним для життя багатьох осіб, за попередньою змовою групою осіб. Крім цього, одному підозрюваному інкримінується вчинення під час цих подій вбивства однієї особи», − зазначила прес-секретар ГПУ.
Додамо, працівники Генеральної прокуратури вже здійснили низку обшуків у приміщеннях підозрюваних, під час яких їм вдалося виявити зброю й боєприпаси до неї, а також інші предмети, що мають доказове значення під час розслідування справи.

Коментарi

Коментарiв