Топ-3 найбільш одіозних кандидатів від Зеленського в Києві

143

Оголосивши «постпраймеріз» після з’їзду, партія «Слуга народу» запропонувала всім повідомляти їм про «негідних» кандидатів в їх списках і в мажоритарних округах.

Видання НАШ КИЇВ вирішило допомогти «Зе-команді» і проаналізувало список кандидатів, яких висунули балотуватися у мажоритарних округах столиці. До 8 липня включно в команді нового президента є час підчистити свої лави від трьох найбільш одіозних персонажів у Києві.

Округ 223 (Шевченківський район)

Людмила Буймістер народилася 5 листопада 1985 року в Москві. За її словами, вперше вона приїхала до Києва в 1998 році. Закінчила Московський державний інститут міжнародних відносин, де вчилася з 2002 по 2007 рік. Під час навчання в Москві, з 2002 по 2004 рік працювала помічником головного юриста в російській нафтовій компанії «ЮКОС».

З 2008 року почала працювати на скандально відомого олігарха Сергія Таруту. З 2012 по 2018 Буймістер була директором суднобудівного заводу мільярдера в Польщі Gdańsk Shipyard (Гданської суднобудівної верфі). До речі, в зв’язку з цим взагалі сумнівна сама її можливість балотуватися на виборах 21 липня, оскільки є сумніви в тому, що вона проживала останні 5 років в Україні. Втім, в ЦВК, схоже, не звернули на це увагу. Але повернемося до трудового шляху пані Буймістер. Молода москвичка також встигла покерувати компанією-виробником веж для вітроелектростанцій GSG Towers (теж в Польщі) належить Таруті, а також була членом наглядових рад сталеплавильних заводів Дунафер (м. Дунауйварош, Угорщина) і Гута Ченстохова (м. Ченстохова, Польща), що належать тому ж олігархові.

У квітні 2016 співвласник корпорації «Індустріальний союз Донбасу» Тарута оформив на Людмилу благодійну організацію «Агентство відновлення і розвитку Донбасу», і тоді ж Тарута призначив її генеральним директором кінодистрибюторської компанії ТОВ «Кіноманія».

Для довідки: саме роботодавця пані Буймістер називають одним з відповідальних в здачі Донбасу в 2014 році – саме тоді Тарута був головою Донецької ОДА.

Примітно, що виборчу компанію Буймістер веде Костянтин Батозський – політтехнолог, який був політичним консультантом Тарути під час його губернаторства Донецької області в 2014 році. Батозський неодноразово брав участь у виборчих кампаніях в Росії і Україні. Серед іменитих його замовників: «Союз Правих Сил» (Росія), «Блок Юлії Тимошенко» (Україна). Серед корпоративних замовників значиться «Росатом».

Округ 220 (Подільский район)

Ганна Бондар народилася 23 лютого 1975 в Києві. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва й архітектури, а також Київський національний університет будівництва і архітектури та Національний університет «Львівська Політехніка».

Слід зазначити, що популярність – втім, вкрай неоднозначну – пані Бондар принесла її робота в КМДА. Незважаючи на те, що вона всього лише півроку виконувала обов’язки Головного архітектора Києва (наприкінці 2015 – початку 2016 років), їй вдалося відзначитися цілою низкою скандалів.

Наприклад, на її рахунку скандальна забудова на Микільській Слобідці. Також Бондар провела громадські слухання без оприлюднення самого ДПТ Рибальського острова: мета – домогтися можливості майбутнього знесення Ленкузні і будівництві на його місці спального району – була нею досягнута. Вже на наступний робочий день після офіційної публікації в газеті «Хрещатик» оголошення про оскарження в суді ДПТ Рибальського, Кличко підписав розпорядження про переведення Бондар в Адміністрацію президента. Вона була призначена представником АП в Комітеті з будівництва ВР. Не виключено, що однією з причин такої кадрової рокіровки стала не тільки подяка Порошенка, зацікавленого в забудові Рибальського острова, але і той факт, що на початку 2016 року стало відомо, що Гнна Бондар подала липові документи на конкурс головного архітектора Києва.

Гнну Бондар називають членом команди ще одного одіозного персонажа Андрія Вавриша, колишнього заступника голови Департаменту архітектури і містобудування Київської міськдержадміністрації (КМДА), який є кумом голови офісу президента Андрія Богдана.

Саме Вавриш відповідальний за десятки незаконних містобудівних умов і обмежень, виданих його департаментом всупереч Генплану Києва, згідно з якими масово забудовується столиця.

Округ 219 (Святошинський район)

Микола Тищенко народився 17 травня 1972 року в Києві. Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут. Микола Тищенко для багатьох фігура відома в основному через участь в ряді рейтингових телевізійних проектів: «МастерШеф», «Танці з зірками», «Ревізор» … Однак, про те, що в 90-ті він був учасником злочинного угруповання «Савлохова» мало хто знає. ЗМІ повідомляли, що в 90-ті Микола Тищенко проходив в міліцейських зведеннях, як Коля Оболонський.

Збагатившись в той час, він обзавівся мережею ресторанів «Наша карта». Туди входять: «Рішельє», «Сейф», «Велюр» та інші.

Примножив свою кулінарну імперію та статки Тищенко вже в нульові. Завдяки своїй черговій дружині, яка була молодша за нього на 19 років Ірині Журавській, він отримав жирні ділянки землі під свої ресторани в центральних районах столиці і гроші для розвитку свого бізнесу.

Дядько Журавської на той момент був заступником голови КМДА одіозного Леоніда Черновецького.

Джерело: https://nashkiev.ua/vlast/articles/top-3-samyh-odioznyh-kandidatov-ot-zelenskogo-v-kieve.html

Коментарi

Коментарiв