Луганщину може очолити екс-«регіонал», який підтримує амністію сепаратистів

154
Імовірний глава Луганщини підтримує ідею реінтеграції Донбасу

Президент України Володимир Зеленський планує призначити очільником Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Віталія Комарницького –  ректора місцевого університету внутрішніх справ, колишнього депутата Партії регіонів.

2010 року Комарницький став депутатом від Партії регіонів та висловлювався за єдність з РФ: «Білорусь, Росія, Україна приречені на возз’єднання. І тут важкувато посперечатися. Якщо ми хочемо, щоб дерево росло, то не повинні викорчовувати коріння».

Такі висловлювання викликали обурення низки журналістів, які звинувачували Комарницького в підтримці рішення Луганської облради у березні 2014 року, якими та не визнавала нову владу в Києві та «залишала за собою право звернутися за допомогою до братнього народу Російської Федерації». Сам Комарницький ці звинувачення відкидає.

Крім того, ймовірний глава Луганщини підтримує ідею реінтеграції Донбасу: «Ці п’ять років, напевно, більше імітували питання реінтеграції. Слава богу, що у нас змінився президент і змінилася сама парадигма розуміння реінтеграції, змінилася тональність, у порівнянні з тим, коли тебе не чули».

Щодо мешканців так званих ДНР і ЛНР Комарницький пропонує три підходи: кримінальну відповідальність проти бойовиків, адміністративну проти сепаратистів і допомога звичайним жителям окупованих територій.

Читайте: Про призначення Кириленка на посаду голови Донецької ВЦА

Коментарi

Коментарiв