Українці забагато їдять і випорожнюються: Зеленський посперечався через фекалії (відео)

76
Між президентом Володимиром Зеленським і мером Борисполя Анатолієм Федорчуком виник конфлікт

10 липня під час зустрічі з чиновниками Борисполя президент Володимир Зеленський посперечався з мером міста Анатолієм Федорчуком через забруднення озер фекаліями. Відповідне відео опублікував 112 канал.

Зеленський сказав, що до нього звернувся місцевий житель, який поскаржився на те, що на дні озера – метровий шар фекалій, які місцева влада не прибирає.

«Мені дали на вході, якась людина дала, є такі питання. Написано: чому в минулому році витрачено 17 мільйонів гривень на очищення озер в Борисполі, а за фактом в деяких озерах на дні майже метр… не хочу читати, що тут вони написали (…) вам прочитать? Метр фекалій, там написано», – заявив Зеленський.

У відповідь мер Борисполя Анатолій Федорчук всю відповідальність поклав на місцевих жителів, які забруднюють озеро.

«Я не знаю, яке це озеро, вся справа в тому, що, на жаль, культура наших людей низька. Ми почистили озеро, а окремі індивідуальності…», – відповів Федорчук.

«Вони метр нагадили?… Ви що знущаєтесь? Я такого ще не чув. Люди винні, що ми не почистили. Це хтось з міністрів, я пам’ятаю, я ще не був президентом, сказав, що у нас люди, проблема в тому, що вони дуже багато їдять (у 2017 році міністр соцполітики Андрій Рева сказав, що українці більше німців витрачають на харчування, бо більше їдять, – ред.). А у вас зворотня ситуація – вони дуже багато …», – віджартувався президент Зеленський.

Нагадаємо, 10 липня президент Володимир Зеленський вигнав секретаря міськради Борисполя Ярослава Годунка із зали засідань під час наради. Крім того, він погрожував застосувати щодо нього адмінресурс.

Коментарi

Коментарiв