Глава делегації України у ПАРЄ показово покинув засідання через Росію

256
24 червня голова делегації України у ПАРЄ Володимир Ар’єв покинув засідання асамблеї у зв’язку з ухваленою декларацією про спільні цінності з Росією й необхідність руху назустріч.

«Міні-Brexit (іронізую) ще й за участі України стався на Бюро ПАРЄ. Після дебатів в Асамблеї, де переважна більшість делегатів висловилися проти загравання з Російською Федерацією без виконання нею вимог, координуючий орган ПАРЄ видав декларацію про спільні цінності з РФ і про необхідність руху назустріч. Я та британець на знак протесту залишили засідання. Він ще й заявив, що саме через таку позицію Європи британські громадяни проголосували проти ЄС. Я сказав що після таких небезпечних рішень кожен може робити що йому заманеться і не зважати на Раду Європи, бо уникнення відповідальності є лише питанням часу.
Очевидно, більшість в Бюро Асамблеї так злякалися Brexit, що одразу перестали думати головою що роблять. Чи голову напекло − в Страсбурзі +35. Отож, я розчарований Президентом ПАРЄ Аґрамунтом, який нещодавно в Києві розповідав, який він друг для України», − написав у своєму Facebook Ар’єв.
Додамо, нещодавно народний депутат України Ірина Геращенко, яка 20 червня брала участь у робочому засіданні групи Європейської народної партії в рамках пленарного засідання ПАРЄ, висловила обурення заявою Генерального секретаря РЄ Турбйорна Яґланда щодо українського питання.
«Він заявив, що начебто інформація про стан щодо прав людини в окупованому Криму і на Донбасі не увійшла в щорічну доповідь про права людини…тому що в цю доповідь включають інформацію, отриману від особливих моніторингових місій РЄ і так далі. А так як до Криму і Донбасу ніякі місії минулого року не допускалися, то і ніяка інформація в доповідь не увійшла! 
Це просто жахіття! Відповідав він дуже невпевнено, і його позиція викликає обурення. Виходить, що якщо Російська Федерація закрила від світу окуповані території, то відтепер РЄ мовчатиме про знущання над українцями і кримськими татарами? Просто ганьба. Наша делегація готує листа з обуренням цією позицією», − наголосила дипломат.

Коментарi

Коментарiв