«Вважаєте, я ідіот?» – Зеленський керманичу ДФС (відео)

105
Очільник ДФС пообіцяв Зеленському написати заяву про звільнення

Президент України Володимир Зеленський закликав в. о. голови Державної фіскальної служби Олександра Власова написати заяву про відставку. Глава держави звинуватив очільника ДФС у невиконанні в повному обсязі їхньої домовленості про звільнення керівників 4 митниць у західних областях України – передає Інтерфакс.

Зеленський 6 липня закликав Власова ухвалити жорсткі рішення щодо очільників 4 митниць – у Волинській, Закарпатській, Львівській та Чернівецькій областях. 9 липня Власов повідомив, що звільнив керівників цих митниць. Однак президент має інформацію, що їх насправді відправили просто у відпустку.

«Ми з вами домовилися, що ви звільните митників, якщо вони самі не напишуть заяви на звільнення. Після цього я побачив ваш пост у Facebook, і дуже радів, що справді нормальна людина з’явилася, побачив, що Ви їх звільнили. Але надані мені реальні документи не співпадали з вашим постом. Тобто Ви людей відправили у відпустку», – заявив Зеленський 13 липня в Одесі під час наради з питань розвитку морських портів України.

Власов на це відповів, що «за цей короткий термін мета досягнута», і ці митники звільнені від виконання обов’язків.

«Ви вважаєте, що я – ідіот? Ви нас усіх вважаєте ідіотами? Я хотів би, щоб ви особисто написали заяву на звільнення. Не пішли у відпустку, а реально це зробили, якщо можна. Якщо ви не можете впоратися з людьми, які є відповідальністю з вашої вертикалі. Скажіть мені дату, щоб я це знав не з Facebook, а з реальних документів», – підкреслив Зеленський, звертаючись до Власова.

Той відповів, що сьогодні ж напише заяву про відставку і відправить її в Кабмін.

Коментарi

Коментарiв