НАБУ завершило розслідування замаху на розтрату півмільярда «кіотських коштів»

300
Увечері 24 червня глава НАБУ Артем Ситник заявив, що відомство нарешті завершило розслідування справи щодо замаху на розтрату 480 мільйонів гривень, отриманих Україною відповідно до Кіотського протоколу.

В інтерв’ю 5 каналу Ситник зізнався, що Національне антикорупційне бюро могло б завершити розслідування справи «кіотських коштів» значно раніше, проте його відтермінували у зв’язку з витоком інформації.
«Воно було б завершено набагато раніше, але було так: ми плануємо заходи, а тут публічно заявляється, що є намір вкрасти півмільярда гривень, − і одразу всі фігуранти скидають телефони, скидають документи, і ми починаємо відновлювати, а це займає певний час», − наголосив глава антикорупційного відомства.
Він також повідомив, що вже найближчим часом до суду передадуть матеріали щодо низки фігурантів справи. За його словами, вже є низка затриманих і взятих під варту осіб щодо яких незабаром ухвалять відповідне рішення. 
Нагадаємо, у травні 2016 року детективи НАБУ затримали чиновника підприємства «Укрекоінвестиції» у зв’язку з підозрою у розтраті 480 мільйонів так званих «кіотських коштів». Уже на початку червня правоохоронці затримали другого підозрюваного у цій справі, якому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави загальною сумою понад 3,6 мільйона гривень.

Коментарi

Коментарiв