Георгій Тука: «Обстріл» «Кум-TV» з гранатомета – яскрава провокація Кремля

75
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука

Пішло-поїхало!..

«Атака на вільну пресу!», «Обстріл незалежного каналу!», «Розгул фашистів у Києві»..

«Обстріл» «КУМ-TV» з гранатомета – яскрава і ефектна провокація «гнаних рупорів Кремля».

Для продовження логічного ряду необхідно підкріпити образ «жертв хунти» атакою загоном «неонацистів» офісу Медведчука і будиночків Рабиновича. Можна ще напихати в фізіономію Шуфричу або Кацману.

Картинка буде чудова: «Президент Зеленський, підхопивши прапор фашиста Порошенка, перетворився в душителя свободи слова та демократії! Київський режим сприяє розгулу право-радикальних неонацистів! Вимагаємо у всієї світової спільноти…» Список «вимог» можете скласти самі.

Автори провокації такі жадібні, що навіть поскупилися торохнути по студії або апаратній, які знаходяться на першому поверсі – дорого! Бахнули у вивіску на четвертому!

Такими ловкачами має займатися Управління «Т» СБУ, яке обезголовив наш лихий Президент.

Сьогодні «глас гнаного» підхоплять європовії з команди «наглядової ради» КУМ-TV. Не залишаться, звичайно, в стороні і представники G7.

Фахівцям б не склало б особливих труднощів вийти на організаторів цієї провокації – за ці роки досвід у подібних справах накопичили. Але оскільки фахівці нині не в пошані, то, швидше за все, організатори сподіваються на стрімку реакцію влади на адресу націоналістів, що запросто може призвести до протистояння «зеленої шаурми» і «червоно-чорного тризуба».

І, поки «пацани в шортах» будуть вигрібати від «пацанів з факелами», медведчуки будуть радісно потирати спітнілі долоні і пропонувати владі свою допомогу в боротьбі з «неонацистами, що розперезалися».

Уявляю собі ефіри найближчих днів: вся обурена ватяна громадськість вимагатиме приборкання фашистів!

Браво «медведчуки»!

P.S. У боротьбі за ватний електорат ЗЕкоманді слід швиденько організувати якийсь замах на Президента. І головне, не забути знайти на місці візитку Яроша!

Коментарi

Коментарiв