Сергій Фурса: Після виборів Зеленський не приховуватиме свій зв’язок із Коломойським

122
Сергій Фурса, фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital

За тиждень до виборів…

– Суд скасував арешт нерухомості Коломойського і Ко.

– Зі списку «Слуги народу» незаконно і брутально вигнали Коробкову, яка опонувала «Привату», і зробили це на вимогу людини Коломойського – Дубинського, а ніхто в партії й не пискнув.

– Зеленський пообіцяв, що держава знайде грошей для аеропорту міста Дніпро, який належить Коломойському.

– Колишній член правління «Приватбанку», Дубілет-молодший, син глави правління, Дубілета-старшого, анонсує, що буде співпрацювати з офісом президента і СБУ у боротьбі з корупцією.

– Вікторія Страхова, що пропонувала віддати Коломойському 2 млрд доларів, призначена до Наглядової Ради «Укрексімбанку».

– Зеленський запропонував люструвати правління НБУ, таким чином руйнуючи незалежність регулятора і прибираючи людей, яких давно ненавидить Коломойський.

– Конституційний Суд ухвалює рішення про те, що НАБУ не має рації і не має права зупиняти корупційні оборудки, якщо вони стосуються заводів Коломойського.

– Зеленський має намір наплювати на голосування киян і поставити правити містом менеджера Коломойського.

– Зеленський хоче провести в Україні Олімпійські ігри, адже, напевно, тоді треба буде підготуватися і профінансувати Буковель Коломойського. А що, у нас хіба є проблеми з грошима, парад не проведемо, одразу на Олімпіаду вистачить. Даєш Олімпіаду. Ще Янукович хотів, але не встиг. Не дали державнику. Треба вигнати МВФ і організувати Олімпіаду. А то скоро глобальне потепління прийде і ніколи зимової олімпіади у нас не буде.

І, так, немає ніякого впливу Коломойського на Зеленського. Просто вам здалося. Звичайно ж, це просто нові люди. Які хочуть зробити нові чесні правила. Одні для всіх. Адже їм можна вірити. Адже вони ніколи не брехали і не порушували закон?

Ну і що, що призначили Богдана в порушення закону про люстрацію. Самі ж кажуть, потім спеціально перейменували адміністрацію президента на офіс президента, щоб формально не порушувати закон. А той факт, що пару тижнів порушували, так це з ким не буває. Головне, що потім викрутилися. Якщо щось впало і швидко підняти, то не рахується, що падало. У студентів завжди так. І взагалі, Богдан занадто важлива людина для Зеленського, щоби звертати увагу на закон. Він із Зеленським і в море зайде, і на завод, і на водоспад. Без нього нікуди. Які вже там закони. Революційна доцільність. Про закони потім, колись. І що з того, що президент обіцяв піти, як тільки порушить закон. Мало що він обіцяє. Це ж популізм. Таке можна потім не виконувати. Хто повірив, той сам винен. Головне повірте, що ніяк Коломойський не впливає на президента. Ось взагалі ніяк. Це все вам здається. Просто повірте. А те, що Богдан був юристом Коломойського, так це вже в минулому. Він у минулому році із Зеленським до Коломойського літав, а в цьому – ні-ні.

Цікаво, що ж буде після виборів, коли вже не буде причин ховатися. Тому що саме так виглядають політичні сили, які залежні від олігархів. І можна скільки завгодно приписувати іншим політичним силам зв’язок із Соросом, Пінчуком або рептилоїдами, коли немає ніяких фактів, але не можна ж заперечувати ті самі очевидні факти, коли мова йде про зв’язок із Коломойським.

Залишилося зрозуміти, це все Зеленський? Або Богдан. Або це тепер одне і те ж? Або Богдана будемо називати президентом? Або краще регентом? Адже не будемо ми в Україні повторювати російські казки про хорошого царя і поганих бояр. І якщо цар хороший, а бояри погані, то чому цар їх терпить? Він не може зрозуміти, що вони погані? Тоді він профнепридатний. А якщо розуміє, то навіщо тримає? Тоді –співучасник.

Джерело: Sergey Fursa

Коментарi

Коментарiв