Доведіть, що не «малорос»! У Зеленського стався конфуз на Миколаївщині (відео)

137
Голова Миколаївської облради поставила у незручне становище президента

У президента Володимира Зеленського стався конфуз під час його робочої поїдки на Миколаївщину. На місцевому суднобудівному заводі з’ясувалося, що голова Миколаївської облради під час президентської кампанії називала його «малоросом». Про це главі держави розповіла одна з журналісток.

«Я взагалі до критики нормально ставлюся. Я жива людина, я сам критикував, тому я вважаю, що це нормально. Але я не знаю Вікторію, я не знаю, хто це така. Вікторія зі мною сьогодні познайомилася перший день», – цитують Зеленського Новини-N.

Потім президенту сказали, що вона називала його «малоросом».

«Я малорос? Ви серйозно говорите, що я малорос? Доведеться вам якось виживати зі мною, малоросом», – звернувся Зеленський до Москаленко, яка супроводжувала його на завод.

На це вона відповіла, що під час президентської кампанії підтримувала Порошенка, і сказала: «Я думаю, що ви доведете, що не є малоросом, і будемо співпрацювати».

Зеленський перебив її і додав: «Пропоную домовитися, що це ваше завдання довести, що ви українка».

Москаленко йому відповіла, що вона – українка. На це Зеленський заявив: «Мене народ поки що обрав». Чиновниця так само повідомила, що теж обрана народом.

Коментарi

Коментарiв