Україні потрібні європейські реформи навіть без членства в ЄС, − експерт

233
Директор відділу стратегії на ринках Центральної і Східної Європи фінансової компанії «Номура» у Лондон Тімоті Аш прокоментував необхідність запровадження орієнтованих на Європу реформ в Україні.

В інтерв’ю Голосу Америки Аш зауважив, що навіть незважаючи на політичну кризу ЄС європейські стандарти не втрачаю своєї цінності, а для України Європа все ще залишається найпривабливішим ринком. 
«Можливі коливання на ринку, цінні папери ймовірно зазнають негативного впливу, обмінні курси валют, напевно, також зміняться, але ми й надалі матимемо величезні економіки, які виживуть. У них буде попит на товари, які Україна захоче продавати. Я вважаю, що ключовим для України є майбутнє європейської орієнтації», − зазначив експерт. 
Також він прокоментував імовірність членства України в Європейському Союзі: «Якщо перспектива членства не на часі, а її справді нині немає, то чи захочуть українці далі запроваджувати реформи у напрямі до європейських норм і стандартів? Я би сказав, що це завдання і далі чинне, й немає значення, чи буде Україна в ЄС. Я думаю, що навіть якщо Британія не буде членом Євросоюзу, ми все одно житимемо за європейськими стандартами і цінностями».

Коментарi

Коментарiв