Зеленського «розвели»: новий глава Херсонщини закидав йому популізм і обман (відео)

101
Юрій Гусєв дуже швидко «перефарбувався» під симпатика преЗедента

Юрій Гусєв, якого президент Володимир Зеленський призначив головою Херсонської ОДА, в період президентської передвиборної кампанії неодноразово висловлювався проти нинішнього глави держави. Про це свідчить відео, опубліковане журналістом Олексієм Братущаком у Facebook.

«Це треба вміти так розвести президента. Під час виборів топити проти нього, розповідати про загрозу популізму Зеленського, про симпатії до нього Кремля. А потім – вжух – і стати його підлеглим – отримати від Зеленського посаду керівника Херсонської облдержадміністрації. Хоча. Може, це не Зеленського розвели? Вони всіх навколо розводять?» – написав журналіст.

Зокрема, на відео Гусєв натякає про зв’язки Зеленскього із олігархом Ігорем Коломойським, звинувачує тоді ще кандидаіа у президенти у популізмі та обіцяє боротися з такими явищами.

Це треба вміти так розвести президента.Під час виборів топити проти нього, розповідати про загрозу популізму Зеленського, про симпатії до нього Кремля. А потім – вжух – і стати його підлеглим – отримати від Зеленського посаду керівника Херсонської облдержадміністрації.Хоча. Може, то не Зеленського розвели? А вони всіх навколо розводять?Yuriy Husyev, коли ж ти був щирим? Коли топив проти Зеленського? Чи коли вирішив працювати з ним?Невеличкий кліп у подарунок. На згадку…

Опубліковано Oleksii Bratushchak Понеділок, 15 липня 2019 р.

Коментарi

Коментарiв