Націоналіст: Порошенко – або політичний ідіот, або свідомо виконує план Москви

143

П’ятий президент України, лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко заявляє, що захищає Україну від реваншистів, а насправді бореться проти українського націоналізму. Цю думку в інтерв’ю виданню Вголос висловив директор недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Юрій Сиротюк.

«Порошенко мав би їхати і боротися проти реваншу у Харків, бо Кернес – це його ставленик і це його фракція БПП у Харківській міськраді голосувала за пам’ятник Жукову, про який він волає. Він мав би їхати в Одесу, де фракція БПП одностайно виступила проти закону про українську мову. Це ж реванш! Він мав би приїхати в Київ і запитати, чому тіньовий керівник його штабу сьогодні балотується від «Опозиційної платформи – За життя», а депутатка від БПП в Київраді – у прохідній частині списку Медведчука. Це реванш. І саме проти такого реваншу мав би боротися Порошенко, який каже, що хоче захистити країну. Натомість він їздить Галичиною і бореться проти українського націоналізму», – сказав Сиротюк.

За його словами, Порошенко не звітує, що зробив за 5 років, а знову щось обіцяє. До того ж використовує ідеї націоналізму. «І це навіть не смішно, а просто нікчемно. Бо націоналізм Порошенка є напоказ».

Він нагадав, що одним із гасел Майдану було «знищити внутрішніх ворогів країни – олігархів»: «Порошенко ж вирішив не знищити олігархів, а сам стати головним олігархом. Та й Ахметов за його президентства став багатшим, а не біднішим. Тому ніколи він проти олігархів не боротиметься. Відтак люди, обираючи представників олігархів, мають розуміти, що їх і надалі грабуватимуть саме олігархи. Тому українці мають голосувати за ідею! Я ж вірю і знаю: українці – не бидло і не електоральні раби. І не варто забувати: українці – державники, і на президентських виборах голосували за Зеленського, бо вважали, що Порошенко багато брехав і крав. А тепер уся кампанія колишнього президента побудована на критиці нових політсил і на відвертій боротьбі проти націоналістів. А це золота мрія Путіна. І Порошенко або цього не розуміє і є політичним ідіотом, або свідомо працює і виконує план Москви і Медведчука».

Сиротюк також вважає, що непрохідність націоналістів – це звичайна технологія. А Ключова проблема – у вірі. Громадяни просто мають вірити у те, що в Україні українці є прохідними.

Коментарi

Коментарiв