Сергій Іванов: Один зі «слуг народу» – перефарбований комуніст із липовим білим квитком

139

Надзвичайно цікава ситуація з мажоритарником від «Слуги народу» Сігачовим, який балотується по 64-му округу, якого партія позиціонувала як учасника АТО і який виявився брехуном-кон’юнктурником.

Спочатку з‘ясувалося, що в 2014-му Сігачов репрезентував Комуністичну партію в окружній виборчій комісії. Україноцентризм комуністів відомий усім. Потім Тетяна Ніколаєнко з‘ясувала, що він не є учасником АТО, тобто виборці були свідомо ним дезінформовані.

А сьогодні виявилося, що комуніст Сігачов не просто не був в АТО, а в буквальному сенсі відкосив від служби шляхом фіктивного розлучення і подальшого оформлення статусу одинокого батька. Інформація і документи оприлюднені в пабліку місцевої ЗЕ Команди.

Я дуже толерантна людина і дуже спокійно ставлюсь до так званих нових облич. Я не проти, щоб у парламенті засідали чиїсь водії, охоронці, коханки, коханці, тамади – в нашій демократичній країні будь-хто має право бути владою. Хто завгодно, але тільки не коммі з паленим білим квитком. Це за межею.

Не знаю, на що розраховує керівництво «СН» з такими лабільними кадрами – на яку послідовність, принциповість, вірність. Скажімо, кандидат від «СН» Соколов, якого ми разом зробили колишнім кандидатом, вже через тиждень перевзувся і навалив президентові повну пазуху гнівних пред‘яв у себе в блозі. Закладаюсь, з цим Сігачовим буде така ж сама історія. А скільки таких сігачових у списках…

Розумію, що за три дні до виборів важко щось змінити, але дякую за поширення допису.

Коментарi

Коментарiв