Росія робить ставку на психологічний садизм, − політолог

362
Російський політолог Станіслав Бєлковскій прокоментував бажання Президента РФ Владіміра Путіна примиритися з Заходом.

Останнім часом російський лідер уже неодноразово робив спроби налагодити стосунки зі США чи Європейським Союзом, проте, на думку Бєлковского, Путіну це не вдасться, поки він очолює країну – передає Апостроф.
«Я останнім часом займаюся аналізом російської політики переважно з точки зору психології і вважаю, що просто зроблена ставка на психологічний садизм. Сюди належить і депутат Ярова. Це ж абсолютний ремейк фільму «Мовчання ягнят». Все, що депутат Ярова пропонує, пов’язане, так чи інакше, з убивством людей, усіляким приниженням їх і знищенням: починаючи від «закону Діми Яковлєва» і завершуючи пропозицією позбавляти громадянства людей, які мають це громадянство по праву народження, що абсолютно суперечить всякому духу права», – наголосив політолог, маючи на увазі депутата Держдуми Ірину Ярову, яка є автором нещодавно затвердженого «антитерористичного» пакета законів. 
Документ передбачає розширення повноважень і без того авторитарної влади. Наприклад, за звичайний репост у соціальних мережах громадянин може потрапити за грати або навіть отримати «статус» невиїзного.
Крім того, в Ярової сталася ще й особиста драма, пов’язана з тим, що їй обіцяли посаду генерального прокурора і не дали. Історія зі стрімким перепризначенням Чайки, коли його кандидатуру достроково внесли на голосування в Раду федерації, пов’язана з тим, щоб блокувати будь-які спроби внести на цю посаду Ярову. Тому Ярова остаточно образилася на всіх і вирішила просунути ще і цей закон.
Але Володимир Путін зараз налаштований на примирення із Заходом. Він, правда, щиро не розуміє, що примирення неможливе. І причиною цієї неможливості, головною і єдиною, є він сам, тому що поки він залишається при владі, жодного примирення не буде», – зауважив політолог.
За його словами, Путін упевнений у можливості примирення, «тому починає блокувати ініціативи, які були вкинуті у попередній історичний період, коли він був дуже ображений на Захід і вважав, що треба дотримуватися наступальної політики». 
«Все ж залежить від його поточного психологічного стану: невротизований він чи ні. Якщо він невротизований і йому все не подобається, він ініціює різні криваві процеси. Коли він заспокоюється, він блокує криваві процеси», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв