Богдан Червак: Вражаюча кількість виборців віддала владу партії, якої фактично не існує

133
Богдан Червак, голова ОУН

Якщо голос народу вважають голосом Бога, то на цих виборах Господь нагадав, що існує не тільки Божа ласка, але й Божа кара.

Вражаюча більшість виборців віддали владу в Україні партії, якої фактично не існує, лідери якої публічно зрікаються української мови, позбавлені національних почувань, практикують хамство і зневагу до людської гідності.

При тому, що існувала альтернатива: від проєвропейських демократів і лібералів – до українських націоналістів. Бог їм суддя.

Проходження до ВР партії «Окупаційна платформа» у ролі переможця №2 означає, що Москві вдалося акцептувати в тіло української влади вірус московського шовінізму. Не має сенсу шукати відповідь на питання – чому так сталася. На часі нейтралізація цього вірусу.

Фракція «Окупаційна платформа» у ВР стане оплотом усіх антидержавних і антиукраїнських сил, легалізованою «п’ятою колоною». Якщо «Слуга народу» і «Окупаційна платформа» сформують більшість у ВР, а значить призначать новий Уряд, то це буде сигнал для українців – треба йти в атаку.

Однак вірогідніший інший сценарій, коли у ВР «Слуга народу» намагатиметься сформувати більшість без союзників. Їм хочеться неподільної влади, яку їм на зеленому блюдці підносить електорат.

Проходження у ВР партій ЄС, «Батьківщина» і можливо «Голос», на жаль, не дає відповіді на ключове питання – хто спинить можливий реванш.

Україну чекають нелегкі часи. Але не зважаючи на все, Україна як держава встоїться. А чи вистоїться нова влада?

Джерело: Богдан Червак

Коментарi

Коментарiв