Культура так і пре… «Слуги народу» обматюкали попередників на тренінгу в Трускавці

175

Новообрані «слуги народу» цього тижня перебувають на курорті в Трускавці, де проходять курс навчання перед подальшою роботою у Верховній Раді IX скликання.

На одній з лекцій вони розбирали діяльність своїх попередників. Зокрема, їм поставили запитання: «За досягнення в якій сфері відомий депутат 8-го скликання Шпенов Дмитро Юрійович?». У відповіді було запропоновано вказати варіант «Не знаю», якщо учасник не знайомий з його діяльністю. Але «слуги народу» вирішили бути креативними. Серед відповідей висвітилися такі оцінки діяльності Шпенова: «Гівнюк», «пи*див гроші», «А такий хіба був?», «Феодал», «А він точно депутат?», «Скотина», «Негідник» тощо. Щодо діяльності Юрія Берези відповідь була також лаконічною: «Х*йкін».

Нагадаємо, раніше президентська партія анонсувала серію навчальних тренінгів для своїх членів під назвою «Курс молодого депутата». Нардепам обіцяли жорсткий формат навчання, навіть не виключали, що мало хто витримає. При цьому розмістили народних обранців в найдорожчих готелях Трускавця. Пізніше глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков пояснив, що для нардепів «зняли те, що була можливість зняти».

Коментарi

Коментарiв