Лариса Волошина: Україна почала зворотний рух до російської дурості

105
Лариса Волошина, блоґер

Радник Президента з питань охорони здоров‘я Михайло Радуцький заявив, що медичні протоколи інших країн потрібно адаптувати до генетичних відмінностей українців. Це прекрасно, я вважаю. Ми здобули. Расизм, як він є.

Згадалося, як міністр культури РФ Володимир Мединський стверджував, що оскільки після всіх катастроф, які сталися з Росією в ХХ сторіччі, країна ще «збереглася та розвивається» – це свідчить, що у російського народу є одна зайва хромосома. І не біда, що непарна кількість хромосом – то ознака хвороби Дауна. А расовий підхід до лікування – то середньовіччя, оскільки не буває жодних імунних потреб нації, а хвороби легко долають кордони та розповсюджуються всіма континентами.

Україна почала зворотний рух до російської дурості. І це вже зрозуміло. Результатом будуть втрачені шанси, хаотизація ситуації та руйнація державних інституцій. Адже економіка та державотворення теж є універсальним явищем. До влади дорвалися руйнівники. Неосвічені, небезпечні, «правильного походження» комісари, що скроєні по образу та подобі московських шарікових. А подекуди, як і сто років тому, привезені в Україну для демонтажу незалежності в російському більшовистському обозі.

Джерело: Лариса Волошина

Коментарi

Коментарiв