Atlantic Council закликала надати Україні летальну зброю

221
Старший науковий співробітник Atlantic Council Ян Бжезинський закликав надати Україні та Грузії летальну зброю для захисту від російської агресії.

Під час слухань у Комітеті Сенату з питань міжнародних відносин Бжезинський заявив, що НАТО повинна надати Україну та Грузії летальну зброю для протидії агресії Російської Федерації, яка, на його думку, є навіть більшою загрозою ніж терористичне угруповання «Ісламська держава».
«Росія накопичила сили на східних кордонах Альянсу, вона демонструє агресію на рівні держави проти держави, вона вторглася у дві країни за останні 10 років – Грузію і Україну», – цитує 24 науковця.
За його словами, заяви про те, що надання летальної зброї Україні та Грузії спричинить ескалацію конфлікту, є необґрунтованими, оскільки це, навпаки, нарешті знизить напругу між НАТО і Російською Федерацією. Тим не менше, це також дозволить ускладнити військове планування РФ і збільшило б ризики для цієї держави у в разі її подальшої агресії. 
Крім того, експерт наголосив, що не всі країни-члени Європейського Союзу виступили проти надання летальної зброї Україні, тому навіть незважаючи на незгоду Німеччини та Франції це потрібно було зробити.

Коментарi

Коментарiв