Главою «ДУСі» став колишній член «КВН»

99
Сергій Борзов із дружиною

Президент Володимир Зеленський, який клявся й божився, що за його каденції не буде жодного кумівства, призначив керівником Державного управління справами Сергія Борзова, дружина якого – новообрана депутатка від «Слуги народу», а її батько – керівник шоу «Ліга сміху».

Згідно з указом, опублікованим на сайті Президента, Борзова призначили керівником ДУС з 1 серпня терміном на п’ять років.  Його дружина Ірина Борзова – кандидат-мажоритарниця у Верховну Раду від партії Зеленського «Слуга Народу». Вона перемогла на виборах на окрузі №14 на Вінниччині.

Батько Ірини Борзової, Наум Баруля, є одним із керівників гумористичного шоу «Ліга сміху», яке виробляє студія «Квартал 95» разом із Drive Production, очолюваним Барулею. Разом із батьком Ірина Борзова володіє ТОВ «Профіль-Н», зареєстрованим у кримському Судаку. Компанія займається діяльністю ресторанів. Після окупації її перереєстрували як російську.

Згідно з бухгалтерською звітністю «Профиль-Н», її прибуток на окупованих територіях з 2014 року постійно зростав. У 2017 році вона заплатила близько 275,4 тисяч рублів податків і внесків.

Сергій Борзов раніше грав у складі команди КВК «Вінницькі Перці». У 2014 році його призначили заступником керівника ДУС. У 2018 році Борзов став т.в.о. керівника відомства. У 2016 році журналісти дізнались, що ДУС виділило Сергію Борзову та його родині квартиру на 190 кв.м попри забезпеченість. Згідно з декларацією Борзова за 2018 рік, подружжя досі користується цим житлом, а також має у власності чи користуванні кілька будинків, квартир і автівок.

Коментарi

Коментарiв