Лариса Ніцой: Навіть діти знають, у чому лажає «слуга народу» Бужанський

107
Лариса Ніцой, письменниця

О, гомо совєтікус Максік Бужанський, без 5 хвилин депутат від ЗЕ, «блістаєт умом» про наших вояків періоду ІІ Світової. Максік, досить сидіти на пальмі. Почни вже читати. Бо весь світ знає, що після ІІ Світової війни відбувся Нюрнберзький процес, який визначив нацистських злочинців. Так от, СС – було засуджено. А СС Галичина – це трохи інше, ніж СС, як інше СССР – ця абревіатура теж має дві букви СС. Так от, бійців дивізії «СС Галичина» злочинцями не визнано. В Канаді у 80-х роках було проведене додаткове слідство «Комісія Дешена», яка підтвердила непричетність вояків СС Галичина до злочинів нацизму. Як можна бути таким дрімучим? А ще депутат. Читай історію, Максік.

До речі, про історію. Цікаво, що молоде покоління про це думає?
– Синку, іди сюди!
– Ма, це терміново? – гукає від комп’ютера 15-річний син. – Я тільки що гру з хлопцями почав.
– Ну, як тобі сказати…

Син стягує з голови навушники, приходить:
– Що?
– Глянь на цей текст, – показую на допис Бужанського. – Мені просто цікаво, що б ти сказав авторові?

Підліток сідає перед екраном мого ноута, пробігає очима допис Бужанського раз, другий – і зависає.

Нахиляюся до сина, чи не заснув бува. Той повертає до мене голову.
– Я не розумію ТУПІЗМУ цього тексту. У чому проблема? Наші вояки під час ІІ Світової війни мріяли звільнити Україну від совєтів. І здобути незалежність. Для цього примкнули до німецьких військ. Гітлера не підтримували, нацизму не служили, приносили клятву на вірність Україні. Гітлер не виправдав їхніх сподівань, незалежність не здобули. У наш час вояків перепоховують. Щоб молоді покоління, які сьогодні борються за незалежність України, знали, що тоді теж українці боролися за незалежність України, перепохованих накривають державним прапором. У чому проблема? Цей мужик у дописі хоче когось потролити, чи в чому прикол? Я не розумію цього тупого тексту. Що ти від мене хотіла? Можна я вже піду гратися?

Задоволено про себе усміхаюся. Яке щастя, що сучасні діти насправді все розуміють правильно і їхній розум не запудрений радянською пропагандою. Цілую сина.

– Допоможи мені сформулювати відповідь цьому чоловікові і йди грайся.
– Порадь йому прочитати підручник з історії України за 10 клас і хай купить книжку «СТО ПРИЧИН ЛЮБИТИ УКРАЇНУ».

Чув Максік? Діти знають те, в чому ти лажаєш.

Джерело: Лариса Ніцой

Коментарi

Коментарiв