Сергій Іванов: Богдан шикарно влаштувався

89
Сергій Іванов, блогер

Ситуація зі звільненням Агія Загребельська з Антимонопольний комітет України є яскравим свідченням суцільного безладу (хоча це радше контрольований безлад) який панує на Банковій.

Наскільки мені відомо, Зеленського підставив з цим звільненням (як і з власним) голова ОП Богдан, який вирішив позбутися людини, яка мала необережність боротися з монополіями на енергетичному ринку (Ахметов) і ринку грального бізнесу (Третьяков).

Богдан в принципі шикарно влаштувався: він не є держслужбовцем, не є суб‘єктом корупції, не є підслідним НАБУ, навіть посадовою особою назвати його можна з великою натяжкою. Де-юре він не несе жодної відповідальності за свої дії, інкримінувати йому склад якогось службового злочину майже неможливо. Вся відповідальність лежить на президенті, у т. ч. за дії Богдана.

Ще раз вдумайтесь: значний обсяг влади в країні має людина, яка НІ ЗА ЩО НЕ ВІДПОВІДАЄ.

Ось і зараз в контексті ситуації з Загребельською ми бачимо, як президент ухвалює абсолютно незаконне та необґрунтоване рішення, його офіс видає офіційні документи з завідомо неправдивими даними, а покарати за це наразі немає кого.

Посилання на допис Агії з пруфами: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1296862513808217&id=100004534422805&hc_location=ufi

Джерело: Сергій Іванов

Коментарi

Коментарiв