ВРУ може зняти недоторканність із одіозного Онищенка вже в липні

249
Спікер ВРУ Андрій Парубій заявив, що парламент може зняти недоторканність із народного депутата України Олександра Онищенка 5 липня 2016 року.

Під час брифінгу у Трускавці Львівської області Парубій повідомив, що Верховна Рада України має намір розглянути питання зняття недоторканності з народного депутата від групи «Воля народу» Олександра Онищенка в найближчий пленарний день. Відповідно до календарного плану роботи парламенту, це відбудеться вже 5 липня – інформує Українська правда.
«У мене є надія, що в перший же пленарний день нашої роботи – а це буде у вівторок, через тиждень, – це питання стоятиме на порядку денному», – заявив глава Верховної Ради.
Він також зауважив, що, відповідно до законодавства, парламентський комітет із питань регламенту повинен дати Онищенку 5 днів для надання особистих пояснень: «Із часу внесення до Верховної Ради подання про зняття недоторканності і арешт Онищенка вже пройшло більше часу. Я особисто контролюю, щоб це питання не затягувалося».
Нагадаємо, нардепа Онищенка ГПУ звинуватила в організації незаконних оборудок із реалізацією видобутого компанією «Укргазвидобування» газу. Глава Генеральної прокуратури за день до обшуку повідомив, що парламентар утік до Ніцци.

Коментарi

Коментарiв