На Черкащині недолугого мера змусили вибачитися за «братовбивчу війну» (відео)

106
Похорон бійця ЗСУ Олександра Бардалима

Мер міста Корсунь-Шевченківський (Черкаська область) Олександр Гайдай під час похорону вбитого бійця ЗСУ назвав війну на Донбасі «братовбивчою». Пізніше його змусили публічно вибачитися за цю заяву. Відео у Facebook опублікувала Галина Добровольська-Погрібна.

Інцидент стався 21 липня під час похорону 33-річного військового 24-ї окремої механізованої бригади ім. короля Данила Олександра Бардалима. Він загинув від кулі бойовика 19 липня.

«Володимир Мономах говорив такі слова: «Зроби добро, миру шукай і женися за ним». Мабуть, треба нам прислухатися, повернутися до тієї історії, прислухатися до цих слів і, напевно, треба зробити нашій владі, нам особисто і народу Росії для того, щоб змусити нашу владу і владу РФ знайти шляхи, знайти цей мир і припинити цю братовбивчу війну», – цитує Гайдая provce.ck.ua.

Чиновнику не дали договорити: присутні почали скандувати «Ганьба!»

Наступного дня ветерани АТО намагалися потрапити до мера на прийом. Вони хотіли змусити вибачитися за скандальні слова та почути його позицію щодо війни: «Це людина, яка приховувала свої погляди, а вже відверто на похоронах таке заявила. Заявити, що ми вбиваємо своїх братів і сестер – це точка кипіння для нас».

У міськраді тоді заявили, що Гайдай перебуває у відпустці.

Сам мер заявив, що нібито випадково назвав війну на Донбасі братовбивчою. За його словами, конфлікт вирішили ще на похороні, а військові «пробачили йому обмовку».

Однак під тиском громадськості 3 серпня Гайдай скликав актив міста, щоби публічно вибачитися за свою заяву.

Корсунь-Шевченківський міський голова Олександр Гайдай на вимогу вояків-побратимів загиблого, ветеранів ООС, громадськості міста публічно вибачився за сказані на похороні комвзводу Олександра Бардалима слова про братовбивчу війну. Він скликав актив міста у суботу 3 серпня, та зробив публічну заяву.Зараз триває обговорення.

Опубліковано Galina Dobrovolska Субота, 3 серпня 2019 р.

Коментарi

Коментарiв