Росія прощається з Україною, − експерт

251
Військовий експерт Юрій Карін пояснив, чому РФ розпочала формування нових військових частин на кордоні з Україною.

Нагадаємо, нещодавно міністр оборони РФ Сєргєй Шойгу заявив, що Росія розпочала формування додаткових дивізій на західному напрямку. З огляду на численні заяви щодо будівництва російських військових баз на українському кордоні, ці дивізії розгорнуть саме там. Відповідно, це є прямою загрозою нашій державі.
В інтерв’ю Апострофу Карін наголосив, що розставляючи свої війська фактично біля кордонів Альянсу, Російська Федерація прощається з Україною. Навіть не дивлячись на те, буде Україна членом НАТО чи ні, вона ще не скоро налагодить відносини з Кремлем із огляду на окупацію Донбасу й анексію Криму.
«Росія − це країна, в якій кожні чотири роки проводилась військова реформа. До 2009 року у них були дивізії, наприклад, Таманська і Кантемирівська чисельністю 5-6 тисяч осіб. Потім від цієї ланки вони вирішили відмовитися і перейшли на бригадну систему формування. З 23 і 28 бригад збираються робити дивізії, але з огляду на те, як у Росії будують інфраструктурні об’єкти, з усілякою корупцією і «розпилами», то я думаю, що ці військові містечка ще не скоро запрацюють. Що це означає? Це означає, що контрактники туди не поїдуть, бо в тій же Сирії або в Україні їм платять більше. Навіщо, в такому випадку, потрібно їхати кудись в поле, де ще й доведеться займатися активною військовою діяльністю, зображати активність біля кордонів. Значить, туди поїдуть строковики і далеко не кращі з офіцерів. Частинами високої бойової готовності ці дивізії будуть називатися тільки на словах», − зауважив експерт.
За його словами, саме ці три дивізії  швидше за все призначені для політичного тиску, в тому числі і на НАТО. Їх позиціонують як наступальні, проте це не відповідає дійсності, оскільки дійсно наступальними є батальйонно-тактичні групи, зосереджені Ростовській області у «ДНР/ЛНР». Карін упевнений, що саме вони є серйозною загрозою для України, у чому вже можна було пересвідчитися під час подій у Дебальцевому й Іловайську.

Коментарi

Коментарiв