Марина Данилюк: В Одесі потрібне не «Эхо Москви», а нормальне українське радіо

90
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

А нахєра нам філіал «Эхо Москвы» і чергові московські жаби?

Як же мене злить прєсмиканіє перед російськими лібералами, собчаками і биковими, варламовими та іншими попелицями з-за поребрика. Венедиктов сказав «странє», що хоче тут бюро: із радіостанцією, сайтом і соцмережами.

«Это бюро, которое будет создавать качественные программы на русском языке, которые захотят покупать местные радиостанции. Чтобы вещать отсюда в Россию, о том, что происходит в Украине», – сказав Венедиктов.

Але є одне але – можливий перегляд закону про мовні квоти… За*бали, як же за*бали. Пускайте свої радіостанції в Серпухово чи Ухте. В Одесі і Миколаєві, Львові і Дніпрі нам треба свої радіостанції без привозних лесь рябцевих…

Учора увечері в одному із кабаків Одеси сидів через кілька столиків русскій ліберал, на якого пофапують в деяких колах. Приїхав із Москви з просвітницітницькою типу місією. Сидів бухий, обіймав за сідниці місцевих молоденьких одеситів. А потім жер ковбасу, принесену із магазина на закусь, бо в меню не було.

До окупації його було інколи цікаво постать в рамках антропологічного інтересу. Нині це просто фурункул в пристойному суспільстві. Посол, хоча і інтелектуальний держави-окупанта… Нині нах він нам треба, якщо у нас є плеяда чудових локальних поетів-сатириків – Семесюк, Космина, Воськало…

Нам не «Эхо Москвы» в Одесі треба, а нормальне українське радіо… В рамках експерименту із таксистами, офіціантами і знайомими щебечемо виключно українською – розуміють і відповідають як зайчики.  А звьозди. У нас своїх і не бухих повно. А не нафатліну з-за поребрика. Бо те саме «Эхо Москвы» теж нормально фейків вкидає, якщо це в рамках кремлівської лінії.

І раз на те пішло, не забуваємо нетлінку Венедиктова: «мне не нравится внутренняя политика Путина, но нравится внешняя».

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

Коментарi

Коментарiв