Ігор Луценко: Шарій зашипів від того, що його партію назвали проросійською

106
Ігор Луценко, народний депутат України

Я тут живу у своїй ФБ-бульбашці і не знаю, що десь у паралельній реальності у проросійського пропагандиста Шарія пригоріло від того, що я оцінив його партію як проросійську – Шарій з цього приводу почав шипіти і кидатися лайном у звичній для вати манері. Мені це дивно, бо кричить він так, ніби для його аудиторії та нього особисто проросійськість – щось погане.

Ну що ж, питали – відповідаю)

Шарій дійсно харчується здебільшого з рук оточення Януковича, котре пережило нелегкі часи вигнання в Росії та кримінального переслідування. Провідну роль тут грає родина екс-регіоналів Кацуб, котрі при Баті, зокрема, розкрадали Нафтогаз.

Молодший Кацуба, Олександр, за даними журналістів, переховувався деякий час у Москві, аж поки не домовився за круглу суму з найгуманнішим з усіх генпрокурорів Луценком.

Шарій масштабно розводить своїх клієнтів – вочевидь, переконав недалеких спонсорів у великих політичних перспективах партії свого імені, і качає гроші з Кацуб десятками мільйонів.

Я зі сміхом спостерігаю, як у тупуватих політичних телеграм-каналах, пов’язаних з політтехнологами, що обслуговують екс-януковичів, перед виборами активно мусували тези про височенний рейтинг «партії Шарія» і про те, як цю партію гноблять соціологи, цей рейтинг приховуючи. Олександр Кацуба включив до партії Шарія під №11 і під №14 відповідно свою екс-дружину Тетяну Гузенко і матір Наталію Гордієнко, з чого можна зробити висновок, що він таки повірив, і що такий тупий разводняк Кацуб з боку Шарія спрацював.

P.S. А мені це все подобається. Регіоналів роззувають на гроші, при цьому платять пропагандистам без вищої освіти, а не комусь розумному)

Джерело: Ігор Луценко

Коментарi

Коментарiв