Айдер Муждабаєв: Потисну руку кожному, хто дасть ляпаса Вєнєдіктову  

114
Айдер Муждабаєв, заступник гендиректора телеканалу ATR, блогер

Я не заглядаю в росЗМІ і не копаюся в проросійських смітниках. Цей скриншот з інтерв’ю Вєнєдіктова в Києві надіслав друг. Тут абсолютно ясно, з яким цинічним пропагандистом і злочинцем ми маємо справу. Точніше, ми змушені її мати «завдяки» Держприкордонслужбі та СБУ, які пускають в Україну злочинців, яких насправді потрібно заарештувати за антиукраїнську діяльність і обмінювати на Сенцова.

Вєнєдіктов за «вагою» на такий обмін тягне. Я думаю, він потрібен Путіну як мало хто. У гібридній війні на знищення України зараз якраз час таких – гібридних пропагандистів. Які ще й публічно пропонують себе в «посередники» між «братніми народами» і навіть їхньою владою, натякають в інтерв’ю в Україні (!) на «обмін» Криму на Донбас.

Перечитайте цей шматочок тексту. Він не тільки про мене.

Кримських татар, виявляється, не переслідують російські окупанти в Криму, це вони просто так думають. І українці чомусь думають, що росіяни на них напали і вбивають. А це ж «громадянський конфлікт». Помиляється вдова героя України Решата Аметова, якого закатували до смерті. Це він сам. Його ніхто не переслідував. Неправа дочка інваліда Едема Бекирова, якого в Криму можуть замучити до смерті. Помиляються сотні дітей кримських татар, які стали сиротами при живих батьках – їх ніхто не заарештовував, їхні батьки пішли в тюрми або просто в нікуди самі. Вдови і сироти українських бійців не розуміють нічого в цьому житті. Вони думають, що їхні рідні були вбиті росіянами? Ні. Це їм здалося. Тисячі кримських татар і українців, змушених через переслідування і приниження покинути батьківщину, думають, що їх принижують. А за версією путінського ВІП-пропагандиста, який дає інтерв’ю, а не свідчення в СБУ про деталі своєї роботи на Кремль і ФСБ, – це не так…

Не хочу продовжувати, все ясно. Бажання додати до цього у мене тільки одне. При зустрічі, а Вєнєдіктов сказав в тому ж інтерв’ю, що у вересні знову приїде до Києва, я хотів би його побачити і вліпити ляпаса. За себе, за кримських татар, за українців. За його навмисну ​​брехню і роботу на нашого ворога. Я думаю, Вєнєдіктов був би не дуже радий нашій зустрічі й буде всіляко її уникати, тому також потисну руку кожному, хто, випадково побачивши цього злочинця в Києві, вліпить йому ляпаса.

Джерело: Айдер Муждабаєв

Коментарi

Коментарiв