Вихід Британії з ЄС може зіграти на руку Україні

308
Маршалок Сейму Польщі Марек Кухчинський висловив думку, що вихід Великої Британії з ЄС може навпаки пришвидшити процес євроінтеграції України.

«Якщо ми говоримо про майбутнє, перш за все, європейське майбутнє, про те, що буде відбуватися у зв’язку з рішенням, ухваленим Великою Британією. Я вважаю, що це можливість і потреба внести зміни у функціонування європейських інституцій, таких як Європейський парламент і Європейська комісія», − цитує ТСН Кухчинського.
«І в зв’язку з цим відкривається можливість змін відповідних положень, які спростили б Україні шлях до спільної, об’єднаної Європи, до європейської інтеграції», − наголосив високопосадовець.
Також Кухчинський заявив, що Польща має намір ініціювати створення міжпарламентської асамблеї парламентів країн «Вишеградської групи», а також Румунії й України.
За його словами, нині є значна необхідність у посиленні співпраці між державами Карпатського регіону: «Протягом багатьох років ми створюємо організацію у регіоні Карпат від України, Сербії, через Румунію, Угорщину, Польщу, Словаччину і навіть до Білих Карпат на кордоні Чехії, Словаччини до Австрії».

Коментарi

Коментарiв