Рабінович влаштував у Раді скандал через російську мову

122

Новообраний народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович влаштував скандал з іншими депутатами через російську мову під час засідання Підготовчої депутатської групи 14 серпня, повідомляє УНІАН.

Рабінович у ході засідання групи взяв слово і почав говорити російською. На це відреагувала новообраний народний депутат від партії «Європейська солідарність» Ірина Геращенко.

«Я хочу нагадати шановному колезі пану Рабіновичу, що у нас набрав чинності закон про мову, і ми просимо Вас виступати українською мовою під час роботи нашої погоджувальної групи», – сказала вона.

На це Рабінович заявив: «Я хочу відповісти представнику Блоку Порошенка: в законах цього не сказано». Однак потім політик додав, що може «спілкуватись тією мовою».

Своєю чергою, голова партії «Слуга народу», Дмитро Разумков зазначив, що Геращенко права, оскільки виступи народних депутатів державною мовою передбачені законом про регламент Верховної Ради.

Після цього Рабінович вимагв, щоб йому повідомили, яким саме положенням регламенту передбачено обов’язок депутатів виступати українською. Разумков йому відповів, що йдеться про ст. 2 пункт 3 регламенту ВР. Однак, незважаючи на слова Разумкова, Рабінович продовжив говорити російською.

Коментарi

Коментарiв