В РФ похвалилися, скільки паспортів роздали жителям Донбасу

81

В Міністерство внутрішніх справ РФ заявляють, що російське громадянство вже отримали 25 тисяч українців, які проживають в Донецькій та Луганській областях. Про це заявила керівник Головного управління з питань міграції МВС РФ Валентина Казакова, передає ТАРС.

«На сьогодні мешканці окупованих територій Луганської та Донецької областей подали понад 60 тис. заяв на отримання російських паспортів», – зазначила чиновниця.

За її словами, із зазначених громадян, громадянство РФ отримали вже понад 25 тис. осіб. Казакова також додала, що в МВС Росії мають намір збільшити штатну чисельність міграційних підрозділів «через наплив охочих отримати російське громадянство».

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Владімір Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для жителів окупованих районів українського сходу. Згідно з указом, розгляд заяв про прийняття до громадянства РФ жителів окупованого Донбасу здійснюється в термін до 3 місяців із дня подачі заяви та необхідного переліку документів.

Коментарi

Коментарiв