Глава «Демократичного альянсу» заявив про створення нової партії

310
Глава «Демократичного альянсу» Василь Гацько оголосив про створення нової парті на базі його політичної сили.

В ефірі Громадського Гацько заявив, що до оновленого «ДемАльянсу» приєднаються здебільшого молоді амбіційні політики, зокрема йдеться і про чинних народних депутатів України. Крім того, політики можуть змінити назву партії.
«Люди, які збираються сьогодні, прагнуть створити партію, незалежну від олігархів. Вона спиратиметься на малий і середній бізнес, на пожертви громадян, яких не буде в таких великих кількостях, але цього буде достатньо для того, щоб проводити кампанії і перемагати. І ліберали, і помірковані консерватори можуть бути у нашій партії. Там не може бути лівих», − наголосив політик.
Він також повідомив, що 29 червня відбудеться закрита зустріч, під час якої низка народних депутатів і громадських діячів мають намір об’єднатися нову партію, а вже в липні вони планують провести перший з’їзд.
«Представники команди Саакашвілі сиділи за столом переговорів і в мене склалось враження, що вони не готові до створення нової політичної сили. Вони не готові давати старт. З яких причин – це вже інша справа», – зауважив Гацько.
Додамо, нещодавно політолог, науковий директор фонду «Демократичні ініціативи» Олексій Гарань прокоментував можливе створення партії колишнім заступником глави ГПУ Давидом Сакварелідзе.
На думку політолога, Україні потрібна подібна партія, створення якої спрогнозував колишній заступник Генерального прокурора Давид Сакварелідзе. Крім того, він нагадав, що в державі вже була спроба створити подібну політичну силу.
«Насамперед, це «ДемАльянс», який був ще під час Майдану і «Сила людей». Ішли розмови про їх об’єднання. І якби вони виступали об’єднано по Києву, то пройшли б до Київради», – наголосив експерт.

Коментарi

Коментарiв