«Хочеш бути русос?»: в Іспанії – скандал з українськими туристами

145
Туристи їхали на одноденну екскурсію з Іспанії до Франції. Екскурсія була російськомовною

В Іспанії українських туристів назвали росіянами, що викликало обурення в Мережі. Про інцидент розповіла у Facebook професорка кафедри політології, соціології та культурології в харківському педагогічному університеті Галина Куц.

За її словами, туристи їхали на одноденну екскурсію з Іспанії до Франції. Екскурсія була російськомовною. В автобусі були і українці, але більшість – росіяни.

«Кордони в Європі умовні. Але на виїзді з Іспанії в автобус заглянув іспанський митник і, глянувши на пасажирів, спитав гіда: «Італьянос?». Гід відповіла: «Русос»», – написала Куц.

«Мене ніби струмом вдарило! Яке русос??? У мене тризуб на паспорті! Виявилося, що не мене одну напружила ця фраза.  Дівчина з першого сидіння повернулася до подруги і голосно каже: «Ти хочеш бути русос»?  «Ні!» – відповіла подруга. «І я не хочу» – сказала дівчина», – додала Куц.

«Чому ж ви тоді плутаєте українців і росіян? Чому називаєте нас росіянами?», – обурилася туристка.

Користувачі соцмережі підтримали допис Куц численними лайками:

Нагадаємо, раніше в ресторані готелю на іспанському курорті вивісили російський прапор. Коли українські туристи попросили прибрати символ країни-агресора, то адміністратор висміяв гостей і висловив підтримку політиці Кремля щодо України. Пізніше в готелі Best San Francisco в місті Салоу, де стався інцидент, заявили, що не збираються знімати російський триколор.

Коментарi

Коментарiв