Віктор Небоженко: Нічний скандал у Борисполі

133
Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

В епіцентрі скандалу опинилася дружина прем’єр-міністра Ізраїлю Сара Нетаньягу. Тепер зрозуміло, чому Нетаньягу не бере дружину у свої регулярні поїздки в Москву – вона з огидою ставиться до старих радянських протокольних традицій. А Кремль такого не пробачає.

Треба віддати належне ізраїльському прем’єру-міністру. Як досвідчений політик, він миттєво і правильно відреагував на шквал звинувачень в українській пресі на адресу своєї дружини. Принаймні, пояснити ситуацію із Сарою йому вдалося краще, ніж пояснити, навіщо він все ж таки приїжджав до Києва.

У цій історії із Сарою Нетаньяху є один прихований український політичний підтекст. Справа в тому, що представники нової влади зарозуміло говорили, що вони не потребують журналістики як поганого посередника між владою і народом. Тому у випадку з дружиною прем’єр-міністра Ізраїлю наша нова влада, яка пишається своєю незалежністю від преси і громадської думки, на ділі, виявилася сильно залежною від галасливої поведінки наших ЗМІ та Інтернету. Журналісти і блоґери відігралися в цьому скандалі по повній програмі. А далі буде більше. Позбутися від оціночних суджень і дошкульних висловлювань журналістів і блоґерів виявилося ще важче, ніж правильно організувати візит «високого гостя».

Джерело: Виктор Небоженко

Коментарi

Коментарiв