Савченко розгромила рейтинги Порошенка й Тимошенко

346
Відповідно до результатів соціологічного дослідження, більшість українців на посаді Президента хочуть бачити Надію Савченко, а не Петра Порошенка чи Юлію Тимошенко.

Згідно з результатами соціологічного дослідження на замовлення ТСН, 12% опитаних громадян висловили бажання бачити на посаді глави держави народного депутата Надію Савченко, у той час як відповідний показник чинного Президента Петра Порошенка становить лише 6,4%, а лідерка партії «Батьківщина» отримала лише 4,5%.
Фактично це означає падіння рейтингів Порошенка й Тимошенко, оскільки, для порівняння, чинний мер Львова Андрій Садовий і нардеп від «Опозиційного блоку» набрали по 4,8% реципієнтів.
Додамо, під час своєї першої прес-конференції після звільнення Савченко заявила, що не хотіла б бути главою держави, проте якщо цього захоче народ, вона погодиться, проте низка експертів розкритикували цю ідею.
«Погана ідея. Мені здається, таким чином вона ризикує швидко втратити статус героя», − висловив думку професор політології Каліфорнійського університету у Берклі Едворд Вокер.
Його позицію підтримав і екс-дослідник Центру Карнеґі Метью Купфер: «Є побоювання, що у Російської Федерації поменшає бажання обмінюватись в’язнями, чи випускати їх на волю, якщо перший же випущений стане Президентом. Непокоїть і те, чи буде людина, яка зазнала стільки страждань у Росії, ідеальним лідером країни для переговорів у Мінську й у конфлікті з РФ. Україні потрібні чесні та здібні лідери. Думаю, Савченко чесна. Але ми не знаємо, чи вона є здібним політичним лідером».

Коментарi

Коментарiв