Російські найманці вивозять бронетехніку з Луганська

182
Сурков нібито приїхав на окуповану частину Донбасу

Офіцер Збройних сил України, полковник Анатолій Штефан (позивний Штірліц) повідомив, що у тимчасово окупований Луганськ нібито прибула делегація з Росії на чолі з радником господаря Кремля Владіславом Сурковим. Про це він написав у Facebook з посиланням на інсайдерські джерела.

За його словами, представники країни-агресора прибули до Луганська 22 серпня і заселилися в готелі «Дружба». Поки що мета їхнього візиту невідома.

«В одному з районів зосередження важкого озброєння окупанти почали завантаження танків на трейлери і вивозять в невідомому напрямку. В Ростовській області зі сторони рф майже закінчили побудову інженерно-захисних споруд. Ввели заборонену зону та обмежувальні заходи. Звичайні новини, але якщо їх об’єднати, можна припустити цікаву річ? РФ вирішила злити Донбас? Чи… Подивимося…», – написав полковник.

Хроніки "громадянської" війни…В м. Луганськ з 22.08 приїхала працювати делегація із рф яка заселилася в готелі…

Опубліковано Anatoliy Shtefan Пʼятниця, 23 серпня 2019 р.

Нагадаємо, раніше волонтер Вікторія Руда опублікувала в Fаcebook секретний указ ватажка терористів «ЛНР» Пасічника про визнання моста через річку Сіверський Донець біля Станиці Луганської і смт Станиця Луганська частиною фейкової республіки.

Коментарi

Коментарiв