На митниці панує корупція попри сотні звільнень, − Насіров

193
Глава ДФС України Роман Насіров заявив, що навіть попри звільнення сотень керівників митниць у цій структурі продовжує панувати корупція.

В інтерв’ю Дзеркалу тижня глава Державної фіскальної служби повідомив, що протягом останніх 9 місяців його відомство звільнило близько 250 керівників митниць у зв’язку зі звинуваченням у зловживанні.
«Ми змінили понад 250 керівників митниць різного рівня − величезний відсоток керівного складу. Урешті-решт все залежить від людини. У корупції на митниці головну роль завжди відіграє людський фактор. Схеми на митниці на сьогоднішній день ми максимально прибрали. Викорінення корупції – це наша поточна робота, проте реалії такі, що, звісно, трапляються випадки корупції», – зауважив Насіров.
«Так, на жаль, продовжуємо фіксувати зловживання і корупційні факти, але дуже швидко намагаємося їх зупинити. Це сумна статистика, але з початку цього року підрозділами внутрішньої безпеки ДФС близько 60 справ вже направлено в суди», – додав посадовець.
На його думку, основною причиною процвітання корупції у митній структурі нині є низька оплата праці: «У нас нерівномірно пройшло підвищення заробітних плат в країні. У новій поліції зарплати по 7-8 тисяч гривень, в Міністерстві фінансів середня заробітна плата понад 9 тисяч, а в ДФС – нижче чотирьох тисяч».
Додамо, нещодавно глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі звинуватив очільника Державної фіскальної служби України Романа Насірова у причетності до корупції та блокуванні реформ.

Коментарi

Коментарiв