Brexit не загрожує безвізовому режиму для України, − Клімкін

129
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував, яким чином британський референдум про вихід із ЄС вплине на безвізовий режим для нашої держави.

«Я вважаю, що в короткостроковій перспективі впливу на важливі для нас речі не буде. Безумовно, це може для нас на місяць відкласти дискусію про безвізовий режим. Ось, нині Європейський парламент повинен затвердити механізми реагування на міграційні ризики, всі чекали, що він буде схвалений протягом найближчих двох-трьох днів», − цитує Слово і Діло Клімкіна.
Він наголосив, що, природно, нині вся увага в Європі зосереджена навколо британського референдуму про вихід із Європейського Союзу, тому це може ненадовго затримати процес. 
Глава Міністерства закордонних справ нагадав, що ЄС може перенести ухвалення рішення про скасування візових вимог для громадян України й наголосив, що не варто говорити про відтермінування відповідного рішення аж до наступного року. 
Крім того, українська влада переконує громадян у тому, що держава отримає безвізовий режим із країнами Європейського Союзу вже цього року, а єдиний гальмівний фактор у цьому процесі – міграційна криза в Європі.

Коментарi

Коментарiв