Юрій Сиротюк: Коли недоторканність знімуть з Коломойського, Ахметова, Пінчука і Фірташа?

118
Юрій Сиротюк, керівник фракції «Свободи» в Київраді, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

Наша депутатська недоторканність була скасована з першого дня набуття повноважень нардепів 7 скликання 12 грудня 2012 року.

Щоби зробити парламент відкритішим, ми, депутати-свободівці, спиляли незаконно встановлений паркан навколо Ради. Після цього нас намагалися не впустити у Раду, забарикадувавши її зсередини. А згодом порушили кримінальне провадження за статтями: 194, ч. 1 «Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах»; 293 «Групове порушення громадського порядку»; 342, ч. 2 «Опір працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю при виконанні ним службових обов’язків…», 345, ч. 2 «Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв».

Уже 18 лютого 2014 року я добряче відчув, що таке недоторканність – удар кулаком в обличчя від командира київського «Беркуту», нині втікача, Кусюка. Тоді при спробі зупинити злочин в Гостинному дворі, на моє законне звернення до «Беркуту» і після пред’явлення посвідчення я отримав кулаком в обличчя з фразою: «Пішов на … народний депутат.

Пізніше на моїх очах грабували моє авто, де знаходилися документи у справі Курченка. Поцілили бруківкою ввешники в коліно 18 лютого 2014 року в Маріїнському. Того ж дня стріляли впритул з помпової рушниці після пред’явлення посвідчення на Інститутській. 20 лютого на Інститутській кулі взагалі не вибирали. Потім двічі стріляли під ноги і над головою екс-беркутівці на блок-посту під Слов’янськом. Тому радію, що всіх депутатів зробили рівними перед законом.

Але цікавить: чи зніме президент недоторканність з себе дорого, з друзяків-олігархів, з суддів, прокурорів, їхніх коханок і дітей мажорів. Чи й далі по неписаному закону будуть касти, що стоять поза законом…

Джерело: Yuriy Syrotyuk

Коментарi

Коментарiв