Наближені Януковича гостро розкритикували книгу Савченко

197
Колишній перший заступник голови Адміністрації Президента Віктора Януковича Андрій Портнов й екс-нардеп від Партії регіонів Олена Бондаренко гостро розкритикували книгу народного депутата України, льотчиці Надія Савченко «Сильне ім’я Надія».

«Учора я був абсолютно впевнений, що це фейк, але сьогодні друзі купили в київському магазині книгу нового українського героя, депутата і члена ПАРЄ. Що сказати. Я такого свинства, сексуальної заклопотаності та брудної вульгарності не пам’ятаю навіть у чоловічій компанії. Але почути таке від жінки і побачити у вільному продажу на полицях книжкових магазинів − це очевидний перебір», − написав у своєму Facebook Портнов.
«Думаю, що революційним патріотам і героям Майдану потрібно потихеньку знімати каструлі з голови і одягати на той орган, який після повернення з катівень герой докладно, барвисто і з натхненням описала в численних місцях свого бестселера. Публікувати уривки книги не буду, хто захоче сам знайде, вони вже з’явилися в мережі (можна одразу зі сторінки 223, тому що далі зовсім брудно)», − наголосив колишній перший заступник глави АП.
Відгук Портнова пізніше прокоментувала колишній народний депутат від партії Януковича Бондаренко: «Найкраща рецензія на щось (це книгою назвати неможливо) Надії Савченко. Стикалася в мережі з уривками − думала фейк. Виявляється, правда. Дещо вийшло».

Коментарi

Коментарiв