Сергій Фурса: Зеленський врятував Путіна, Зеленський став на коліна

113
Сергій Фурса, фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital

Цемаха відпустили. Під особисте зобов’язання. Особисте зобов’язання вбивці. Або особисте зобов’язання Путіна. Ще більшого вбивці. Зеленський віддає Путіну ключового свідка його злочину. Людину, яку чекали в Голландії, щоб судити. Людину, яка могла провести зв’язок між збитим «Боїнґом» і Путіним. Людину, яка могла забезпечити посилення санкцій проти Росії. Людину, яка могла стати ключовим свідком у справі про військові злочини Путіна.

Це рішення Зеленського. Який пішов на всі можливі поступки Путіну. Заради того, щоб провести обмін полоненими. Який потрібен Зеленському для піару. І тепер, якщо Голландія не підтримає санкції, якщо в один прекрасний момент санкції проти Росії будуть скасовані, то ми знаємо день, з якого все почалося. І не можна буде звинувачувати людей, яким плюнули в обличчя. Бо не відпускати вбивцю просили в Голландії, просили в Європарламенті. Але хтось дуже хотів зробити собі гарну картинку. І зробив її.

А ще Зеленський помножив на нуль роботу СБУ. СБУ, де є не тільки співробітники, які віджимають бізнес. Де є не тільки люди, що втрачають наркобаронів в Борисполі. Де є люди, які ризикують життям кожен день. І які провели блискучу операцію, на заздрість Моссаду. І тепер їх робота пішла нанівець. Тепер їхні жертви помножені на нуль. Тепер вони сто разів подумають перед тим, як наступного разу йти під кулі.

Президент України, який робить все, чого забажає від нього президент Росії. Президент України, який, схоже, вже став на коліна. Це стидно. Це боляче. Це зрада. Це зрада всіх тих людей, які віддали свої життя за Україну.

Мир за всяку ціну виглядає ось так. Прелюдія капітуляції.

Джерело: Sergey Fursa

Коментарi

Коментарiв