Ігор Луценко: Група підтримки Порошенка помітно маргіналізувалася

80
Ігор Луценко, народний депутат України

За підсумками вчорашнього дня група підтримки Порошенка не змогла стримати себе, і помітним чином себе маргіналізувала.

Я думаю тепер, що Порошенка не будуть садити, принаймні, найближчим часом. Навпаки, його потроху скубтимуть допитами і арештами майна, як би весь час нагадуючи його прізвище – рівно настільки, щоб він залишався електоральним лідером патріотичного сегменту.

Здогадалися, чому?

Тому що Зеленському вигідний такий лідер, чи то пак «лідер» опозиції з проукраїнського боку.

Який фактом своїх діянь на посту президента, особливостей бізнес-кар’єри та просто особистими якостями та стилем спілкування дискредитує і топить все те, що виросло у нас у 14-15 роках.

Смертельною небезпекою для Зеленського є поява лідера довіри серед патріотів, котрий не крав би державне майно, з попередніми злочинним режимом боровся, а не намагався співробітничати, врешті, в особистому спілкуванні не нагадував здичавілого феодала.

Вимоги до ефективного лідера української опозиції насправді не такі вже й суворі. Достатньо бути не замішаним у корупції, комунікабельним.

Що робити і що говорити, йому підкажуть його прихильники котрих – із досвідом і знаннями – достатньо цьому сегменті. Тим більше, тут багато людей, котрі звикли брати участь у акціях прямої дії, тому у цьому йому не буде рівних.

Але ж ні. Петро Олексійович, судячи за вчорашніми демаршами його прихильників, залишається тим міцним корком, котрий надійно заблокував потенціал найбільш пасіонарної частини суспільства.

Думаю, у Зеленського це прекрасно розуміють, тому як досвідчені скотарі, вони корисну худобу тримають і не ріжуть.

Джерело: Ігор Луценко

Коментарi

Коментарiв