Нові подробиці служби сина Порошенка в зоні АТО

96
На Донеччині Порошенка-молодшого охороняв майже цілий взвод бійців спецпризначення

З’явилися подробиці військової служби сина п’ятого президента України Петра Порошенка на Донеччині. Зазначається, що син колишнього гаранта Олексій Порошенко не брав участі у військових діях, з метою конспірації користувався зміненим прізвищем, а охороняв Олексія Порошенка майже цілий взвод бійців спеціального призначення. Про це інформує Хвиля

Служив син Петра Олексійовича в 40-му окремому мотопіхотному батальйону і провів на Донеччині лише кілька місяців. У його військовому квитку – інше прізвище, придумане спеціально для прикриття. Джерело в Геншатбі заявило, що в жодних бойових операціях Олексій участі не брав, був мобілізований, але після того, як його обрали народним депутатом, звільнився з військової служби. Також стало відомо, що його призначили командиром міномета. Під пильною охороною син Порошенка знаходився в батареї, розміщеної за 200 метрів від штабу в місті Краматорськ.

Жив син Петра Порошенка разом з генералами під одним дахом, під постійною охороною, і в цій будівлі не було інших солдатів.

Коментарi

Коментарiв