Тарас Загородній: Про підпал будинку Гонтарєвої

85
Тарас Загородній, політичний експерт

РУБРИКА «ЖИТТЯ ЯК СУПЕРМАРКЕТ – КАСА НА ВИХІД»

Не зрозумів, чого так всі перехвилювалися з приводу підпалу будинку Гонтарєвої і чому ніхто не обурюється, коли на вулицях бандити підпалюють будинки і машини одне у одного. Гонтарєва – «дівчина з історією». Від обслуговування схем Арбузова за часів Януковича до продовження обслуговування тих же схем вже з 14 по 18 рік плюс максимальне вбивство українських банків.

Гонтарєва в 14-18-х роках очолювала злочинну групу, будучи на чолі НБУ. Головне завдання – під шумок війни максимально вбити українські банки і під шумок позабирати майно в заставах. Через те свавілля тільки офіційно в банках «згоріло» до 400 млрд грн юридичних осіб, які втратили обігові гроші. Фізособам платить не Гонтарєва, а ми з вами.

Після того, як справу було зроблено, поїхала в Лондон, залишивши лохам руїни в банківській системи (там же – в Лондоні – тепер колишній глава НКРЕ Вовк і її партнер по бізнесу Пасенюк). Зрозуміло, що тепер настав час платити за свавілля і одразу почалися «мутки» – то машина типу наїде, то ще якась маячня – і все, щоб отримати політичний притулок. То раптом «будинок загорівся», який, мабуть, в Лондоні застрахований. Так продати було б складно, а так три в одному одразу:

  1. Страховку отримає.
  2. Буде намагатися сховатися в Лондоні.
  3. Штиркнула Зеленського.
  4. Штиркнула Авакова.
  5. Отримала співчуття лохів, яких же і обікрала.

Сорі, за прямолінійність. Дістали телячі мізки деяких особин.

Р.S. Проте, коли горить чийсь будинок – це погано. Правоохоронці повинні це розслідувати. Мені дуже цікаво подивитися на результати.

Джерело: Тарас Загородній

Коментарi

Коментарiв